16-17.09.2014 та 18-19.09.2014 відбулись дводенні семінари в рамках проекту «Через кордони без бар’єрів – інтеграція неповносправних осіб через туризм і культуру» у співпраці з Інтеграційним Товариством «Magnum Bonum» Товариство «Зелений Хрест». Семінари організовувались за сприянням Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 за кошти Європейського Союзу.














































